HP EliteBook X G1i

HP EliteBook X G1i er en 14" bærbar med touchscreen, Intel Core Ultra 7 258V-processor og 32GB RAM. Den er udstyret med 1TB SSD, Windows 11 Pro og HP Sure Sense for avanceret beskyttelse. Med Wi-Fi 7, NFC og 5G LTE får du hurtig forbindelse, mens privacy filteret på skærmen beskytter dine data. Ideel til professionelle, der ønsker AI-funktioner og sikkerhed.

HP EliteBook X G1i koster lige nu 20.124 kr. En stigning på 5,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 19.013 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 19.013 kr (30. juni 2026) og 20.882 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 20.124 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Elitebook X G1i Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb 14 tommer
20.124 kr
Total: 20.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP EliteBook X G1i Ai 14" Touchscreen | Intel® Core™ Ultra 7 258V | 32GB | 1TB | NFC
20.640 kr
+ fri fragt
Total: 20.640 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP EliteBook X G1i Next Gen AI 14" Touch
23.738 kr
Total: 23.738 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Bærbare computere