HP DesignJet T250

4.5 (98 anmeldelser)

HP DesignJet T250 er en 24" storformat blækprinter, der leverer farveudskrifter i høj opløsning op til 2400 x 1200 dpi. Den understøtter både rulle- og arkhåndtering og kan udskrive A1-plot på kun 0,5 minutter pr. side. Med USB 2.0, LAN og Wi-Fi er den nem at integrere på kontoret, og den egner sig til CAD-tegninger og visuelle projekter, hvor præcision og hastighed er vigtig.

HP DesignJet T250 koster lige nu 5.749 kr. En stigning på 6,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 5.399 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.399 kr (14. juli 2026) og 5.749 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.749 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Designjet T250 24 tommer
5.749 kr
Total: 5.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP DesignJet T250 Blækprinter
6.183 kr
Total: 6.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP DesignJet T250 stor-format printer farve
6.635 kr
+ 49 kr fragt
Total: 6.684 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP Storformatprinter DesignJet T250 24-in Printer 4-farvet
6.799 kr
+ fri fragt
Total: 6.799 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP DesignJet T250 Blækprinter
7.289 kr
+ fri fragt
Total: 7.289 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Printere, kopimaskiner og faxmaskiner