HP CF365A / 828A Magenta Drum Kit

HP CF365A / 828A Magenta Drum Kit er en original tromle i magenta, designet til HP Color LaserJet Enterprise MFP M775, LaserJet Enterprise Flow MFP M830 og MFP M880. Tromleenheden sikrer skarpe og klare udskrifter og er fremstillet med fokus på kvalitet, pålidelighed og miljø. Den er velegnet til udskrifter i høj kvalitet og passer perfekt til HP-printere.

HP CF365A / 828A Magenta Drum Kit koster lige nu 2.346 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.254 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.254 kr (09. maj 2026) og 2.347 kr (27. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.346 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP CF365A / 828A Magenta Drum Kit
2.346 kr
+ fri fragt
Total: 2.346 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No 828A Magenta Drum Original
2.634 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.683 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Tromle Magenta 828a 30k
2.869 kr
Total: 2.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP Tromle magenta CF365A Modsvarer: N/A
3.015 kr
Total: 3.015 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 828a Tromle Cf365a Magenta, 30000 Sider
3.679 kr
+ fri fragt
Total: 3.679 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP