HP CF280XD Sort Lasertoner HC Original

HP CF280XD Sort Lasertoner HC Original er en 2-pack tonerpatron med høj kapacitet, der giver op til 13.800 sider. Originale HP-tonere sikrer ensartet laserudskriftskvalitet og pålidelig integration med HP 80-serien. Pakken indeholder 18 % genanvendt materiale og understøtter bæredygtighedsmål. Ideel til it-teams, der ønsker færre udskiftninger og nem håndtering af forsyninger.

HP CF280XD Sort Lasertoner HC Original koster lige nu 3.175 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.147 kr. Vores prishistorik bygger på 76 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.147 kr (12. maj 2026) og 3.175 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.175 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 80XD / CF280XD Black Laser Toner HC
3.175 kr
+ fri fragt
Total: 3.175 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CF280XD Sort Lasertoner HC Original
3.735 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.784 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 80x 6.9k Cf280xd 2-pack
4.244 kr
Total: 4.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Tonerpatron HP CF280X dobb. pak
4.337 kr
+ fri fragt
Total: 4.337 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 80X Tonerkassette sort CF280XD Modsvarer: N/A
4.478 kr
Total: 4.478 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 80X Toner Cf280xd 2x Sort, 13800 Sider
5.168 kr
+ fri fragt
Total: 5.168 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP