HP CB436AD Sort toner Twin Pakke Original

HP CB436AD Sort toner Twin Pakke er en original lasertoner fra HP, der indeholder to sorte patroner. Hver patron rækker til ca. 2000 sider og passer til flere HP LaserJet printere, herunder M1120 MFP, M1522n MFP og P1505. Pakken er ideel til dig, der ønsker færre udskiftninger og pålidelig, professionel sort udskrift. Indeholder vejledning til genanvendelse og består af 27 % genanvendt materiale.

HP CB436AD Sort toner Twin Pakke Original koster lige nu 1.490 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.266 kr. Vores prishistorik bygger på 65 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.266 kr (09. maj 2026) og 1.490 kr (09. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.490 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 36AD / CB436AD Black Laser Toner Lasertoner Sort
1.490 kr
+ fri fragt
Total: 1.490 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CB436AD Sort toner Twin Pakke Original
1.656 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.705 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 36A Tonerkassette sort CB436AD Modsvarer: N/A
1.749 kr
Total: 1.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP Toner CB436AD black
1.796 kr
+ fri fragt
Total: 1.796 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 36a 2k - Cb436ad 2-pack
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 36A Toner Cb436ad 2x Sort, 4000 Sider
2.263 kr
+ fri fragt
Total: 2.263 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP