HP CB387A / 824A Magenta Tromle Original

HP CB387A / 824A Magenta Tromle Original er en tromleenhed til HP Color LaserJet-printere, herunder modellerne CM6030, CM6040 og CP6015. Tromleenheden er ansvarlig for at overføre billedet til papiret via printerens bælteenhed. Den indeholder ikke toner og skal opbevares i uåbnet emballage indtil brug. Udskiftning af tromleenheden sker sjældnere end tonerkassetter.

HP CB387A / 824A Magenta Tromle Original koster lige nu 590 kr. En stigning på 94,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 303 kr. Vores prishistorik bygger på 74 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 303 kr (20. juni 2026) og 869 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 590 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CB387A / 824A Magenta Tromle Original
590 kr
+ 49 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Drum Color Image Unit Magenta
859 kr
+ fri fragt
Total: 859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Tromle HP Color LaserJet CB387A magenta
2.523 kr
+ fri fragt
Total: 2.523 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 824A Tromle Magenta CB387A Modsvarer: N/A
2.695 kr
Total: 2.695 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP