HP Blæk Grå No.70

Oplev præcise gråtoner med HP Blæk Grå No.70. Dette 130 ml pigmentblæk sikrer nøjagtige tonale gengivelser og er kompatibel med HP DesignJet Z2100. Blækformlen modstår både udtværing og fugt, hvilket bevarer udskrivningernes kvalitet.

HP Blæk Grå No.70 koster lige nu 923 kr. En stigning på 10,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 836 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 836 kr (12. april 2026) og 1.181 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 923 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP C9450A 70 Grey Ink Blækpatron Grå
923 kr
+ 39 kr fragt
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Grå Blækpatron Original
1.285 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.334 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Blækpatron Grå C9450A Modsvarer: N/A
1.339 kr
Total: 1.339 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 21.8%

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner