HP Blæk Grå 727 130ml

HP's originale pigmentbaserede blækpatron i grå sikrer præcise og konsekvente udskrifter. Med 130 ml blæk er den ideel til professionelle tegnere og designere, der benytter HP DesignJet T920-serien. Hurtigtørrende og smudsresistente egenskaber gør den perfekt til hurtige arbejdsprocesser.

HP Blæk Grå 727 130ml koster lige nu 723 kr. En stigning på 18,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 610 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 610 kr (12. juni 2026) og 759 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 723 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 727 / B3P24A Ink Grey
723 kr
+ 39 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 727 Grå Blæk B3P24A
808 kr
Total: 808 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå 727 130ml Dj T920
931 kr
Total: 931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Ink B3P24A 727 Grey 130ml
938 kr
Total: 938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.727 Grå Blækpatron B3P24A Original
949 kr
+ 49 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 727 Blækpatron Grå B3P24A Modsvarer: N/A
975 kr
Total: 975 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Grå 727 130ml Dj T920
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 727 Grå Blæk B3P24A
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 727 Blæk grå 130 ml.
1.089 kr
+ fri fragt
Total: 1.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner