HP Blæk Foto Sort No.91 Z6100 775ml

HP Blæk Foto Sort No.91 Z6100 775ml er en original pigmenteret blækpatron, der sikrer ensartede og holdbare foto-sorte udskrifter. Patronen er formuleret til HP Designjet Z6100 og understøtter langvarig udskrivning i travle kontormiljøer. Pigmentbaseret blæk forbedrer modstanden mod falmning og gør den velegnet til arkiveringsarbejde. Indeholder 30 % genanvendt materiale.

HP Blæk Foto Sort No.91 Z6100 775ml koster lige nu 2.811 kr. En stigning på 3,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.706 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.706 kr (02. juli 2026) og 2.824 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.811 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 91 Photo Black Blækpatron Foto sort
2.811 kr
+ fri fragt
Total: 2.811 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 91 Blækpatron sort C9465A Modsvarer: N/A
3.109 kr
Total: 3.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Foto Sort No.91 Z6100 775ml
3.369 kr
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP C9465A Foto Sort Vivera Blækpatron 91 Original
3.387 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.436 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner