HP Blæk Foto Sort No.70

Oplev dybe, stabile sorte nuancer med HP's pigmentbaserede blæk til præcise fotoudskrifter. Med en kapacitet på 130 ml sikrer patronen balance mellem driftstid og udskiftningsbehov. Den indbyggede intelligente chip gør det nemt at overvåge blækniveauet, perfekt til DesignJet Z2100-printere.

HP Blæk Foto Sort No.70 koster lige nu 951 kr. En stigning på 13,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 836 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 836 kr (14. april 2026) og 978 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 951 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 70 / C9449A Photo Black Ink Blækpatron Foto sort
951 kr
+ 39 kr fragt
Total: 990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 70 Blækpatron sort foto C9449A Modsvarer: N/A
1.029 kr
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Foto Sort No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Foto Sort No.70 Dj Z2100
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 70 Sort Foto Blækpatron Original
1.718 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.767 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner