HP B5L36A Fikseringsenhed

HP B5L36A Fikseringsenhed er designet til Color LaserJet printere og sikrer højtydende udskrifter. Med en kapacitet på 150000 sider, er den ideel til virksomhedsbrug, hvor kvalitet og holdbarhed er afgørende.

HP B5L36A Fikseringsenhed koster lige nu 1.487 kr. En stigning på 8,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.365 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.365 kr (17. april 2026) og 1.658 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.487 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP B5L36A / LaserJet 220V
1.487 kr
+ fri fragt
Total: 1.487 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP Fikseringsenhed B5L36A
1.658 kr
Total: 1.658 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP B5L36A Fuser Kit 220V Original
2.001 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.050 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Fixeringsenhet B5L36A B5L36-67902 220V
2.040 kr
Total: 2.040 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Fikseringsenhed B5L36A
2.089 kr
+ fri fragt
Total: 2.089 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP Fuser kit B5L36A Modsvarer: N/A
2.175 kr
Total: 2.175 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 10.3%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Reservedele til printer, kopimaskine og fax