HP 982X Magenta Blækpatron

HP 982X Magenta Blækpatron er designet til at levere skarpe og levende farveudskrifter. Med en kapacitet på 116.5 ml kan den producere op til 16.000 sider, hvilket gør den ideel til store printeopgaver. Denne originale PageWide blækpatron sikrer pålidelig ydeevne og langvarig kvalitet til din HP-printer.

HP 982X Magenta Blækpatron koster lige nu 1.237 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.236 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.236 kr (09. maj 2026) og 1.247 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.237 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 982X Magenta 16000 sider Blæk T0B28A
1.237 kr
Total: 1.237 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 982X
1.237 kr
+ fri fragt
Total: 1.237 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP 982X Magenta 16000 sider Blæk T0B28A
1.393 kr
Total: 1.393 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Hp No.982X Magenta Printerpatron Original
1.405 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.454 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 982X Blækpatron Magenta T0B28A Modsvarer: N/A
1.569 kr
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 982x 116.5ml T0b28a
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 982x 116.5ml T0b28a
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Toner/982X HY PW Cart Magenta
2.019 kr
+ fri fragt
Total: 2.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner