HP 982X Cyan Blækpatron

HP 982X Cyan blækpatron leverer professionelle udskrifter med skarpe og levende farver. Designet til PageWide Enterprise og Managed Printere, sikrer den optimal performance og langvarig holdbarhed med en kapacitet på op til 16.000 sider.

HP 982X Cyan Blækpatron koster lige nu 1.205 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.204 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.204 kr (27. maj 2026) og 1.240 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.205 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 982X / T0B27A High Capacity Cyan Ink
1.205 kr
+ fri fragt
Total: 1.205 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 982X Cyan 16000 sider Blæk T0B27A
1.240 kr
Total: 1.240 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
Hp No.982X Cyan Printerpatron Original
1.371 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.420 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 982X Blækpatron Cyan T0B27A Modsvarer: N/A
1.569 kr
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 982x 116ml T0b27a
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 982x 116ml T0b27a
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Toner/982X HY PW Cart Cyan
2.049 kr
+ fri fragt
Total: 2.049 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner