HP 981Y Magenta Blækpatron

HP 981Y Magenta Blækpatron er ideel til kontorer med store printbehov. Med en kapacitet på op til 16.000 sider og pigmentbaseret blæk sikrer den klare, levende farveudskrifter. Designet til HP PageWide Enterprise printere, leverer den pålidelig ydeevne og nem installation.

HP 981Y Magenta Blækpatron koster lige nu 754 kr. En stigning på 3,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 727 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 727 kr (23. april 2026) og 954 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 754 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 981Y / L0R14A High Capacity Magenta Ink
754 kr
+ 39 kr fragt
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 981Y Magenta 16000 sider Blæk L0R14A
810 kr
Total: 810 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 981Y Magenta Printerpatron EHY Original
884 kr
+ 49 kr fragt
Total: 933 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk L0R14A 981Y Magenta
1.189 kr
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Ink/981Y Extra HY Magenta
1.219 kr
+ fri fragt
Total: 1.219 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 981y 16k Pw 556dn/556xh
2.119 kr
Total: 2.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 981y 16k Pw 556dn/556xh
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 981Y Blækpatron Magenta L0R14A Modsvarer: N/A
2.559 kr
Total: 2.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 981y Blæk Magenta, 16000 Sider
2.631 kr
+ fri fragt
Total: 2.631 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner