HP 981Y Gul Blækpatron

HP 981Y gul blækpatron er designet til at levere op til 16.000 skarpe og levende udskrifter. Den passer perfekt til PageWide Enterprise og udnytter pigmentbaseret blæk for optimale resultater. Ideel til store printopgaver, giver denne originale HP blækpatron høj kapacitet og pålidelig ydeevne.

HP 981Y Gul Blækpatron koster lige nu 961 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 930 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 930 kr (12. maj 2026) og 1.045 kr (07. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 961 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 981Y / L0R15A High Capacity Yellow Ink
961 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.000 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 981Y Gul 16000 sider Blæk L0R15A
962 kr
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 981Y Yellow Printerpatron EHY Original
1.049 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk L0R15A 981Y Gul
1.111 kr
Total: 1.111 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Ink/981Y Extra HY Yellow
1.639 kr
+ fri fragt
Total: 1.639 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul 981y 16k Pw 556dn/556xh
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul 981y 16k Pw 556dn/556xh
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 981Y Blækpatron Gul L0R15A Modsvarer: N/A
2.559 kr
Total: 2.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 981y Blæk gul, 16000 Sider
2.631 kr
+ fri fragt
Total: 2.631 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner