HP 981Y Cyan Blækpatron

HP 981Y Cyan Blækpatron er skabt til at levere skarpe og levende farver med en imponerende kapacitet på op til 16000 sider. Denne originale HP PageWide-patron er ideel til virksomheder, der kræver høj ydelse og pålidelighed i hver eneste udskrift. Med pigmentbaseret blæk og ekstra høj kapacitet, sikrer den professionelle resultater hver gang.

HP 981Y Cyan Blækpatron koster lige nu 962 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 939 kr (05. maj 2026) og 1.054 kr (28. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 962 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 981Y Cyan 16000 sider Blæk L0R13A
962 kr
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 981Y / L0R13A High Capacity Cyan Ink
1.049 kr
+ fri fragt
Total: 1.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 981Y Cyan Printerpatron EHY Original
1.049 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.098 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk L0R13A 981Y Cyan
1.188 kr
Total: 1.188 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Ink/981Y Extra HY Cyan
1.849 kr
+ fri fragt
Total: 1.849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 981y 16k Pw 556dn/556xh
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 981y 16k Pw 556dn/556xh
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 981Y Blækpatron Cyan L0R13A Modsvarer: N/A
2.559 kr
Total: 2.559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 981y Blæk Cyan, 16000 Sider
2.631 kr
+ fri fragt
Total: 2.631 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.3%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner