HP 981X Sort Printerpatron HY Original

Bedste pris
Stabil pris
874kr
1.353 krSPAR 35%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 981X Sort Printerpatron HY Original er en blækpatron med høj kapacitet, der kan udskrive cirka 11.000 sider. Patronen anvender pigmentblæk for skarp og holdbar sort tekst og er kompatibel med HP PageWide Enterprise 556, 586 og E58650. Den understøtter månedlige arbejdscyklusser på op til 10.000 sider og har et lavt CO2-aftryk på 2 kg CO2e pr. patron. Originalpatronen sikrer pålidelig drift og giver din printer præcise indikationer på blækniveau.

HP 981X Sort Printerpatron HY Original koster lige nu 874 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 938 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 874 kr (05. juni 2026) og 938 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 874 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 981X / L0R12A High Yield Black Ink
874 kr
+ 39 kr fragt
Total: 913 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 981X Blækpatron sort L0R12A Modsvarer: N/A
1.085 kr
Total: 1.085 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort 981x 10k - Pw 556dn/556xh
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 981X Sort Printerpatron HY Original
1.140 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 981x Blæk Sort, 11000 Sider
1.353 kr
+ fri fragt
Total: 1.353 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP