HP 981A Magenta

Bedste pris
Stabil pris
856kr
1.407 krSPAR 39%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 981A Magenta er en original pigmentbaseret blækpatron designet til HP PageWide-printere. Patronen har en kapacitet på op til 6000 sider og indeholder 69 ml magenta blæk. Den sikrer holdbare og farvestærke udskrifter og passer blandt andet til HP PageWide Enterprise Color 556 og 586 serierne. Leveres som én patron pr. pakke.

HP 981A Magenta koster lige nu 856 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 924 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 856 kr (11. juni 2026) og 924 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 856 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 981A / J3M69A Magenta Ink
856 kr
+ 39 kr fragt
Total: 895 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 981A Magenta 6000 sider Blæk J3M69A
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 981A Blækpatron Magenta J3M69A Modsvarer: N/A
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk J3M69A 981A Magenta
1.121 kr
Total: 1.121 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.981A Magneta Printerpatron Original
1.145 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.194 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 981a 6k Pw 556dn/556xh
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 981A Magenta 6000 sider Blæk J3M69A
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 981a Blæk Magenta, 6000 Sider
1.407 kr
+ fri fragt
Total: 1.407 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner