HP 980 / D8J10A Black Ink

HP 980 / D8J10A Black Ink er en original sort blækpatron med pigmentblæk, der sikrer holdbar sort tekst over tid. Patronen har et højt udbytte på op til 10.000 sider, hvilket reducerer behovet for udskiftning og minimerer administrationstid. Den er designet til Officejet X555 og X585 og bevarer udskriftshastighed samt ensartet output. Pakken indeholder én patron, hvilket forenkler lagerstyring.

HP 980 / D8J10A Black Ink koster lige nu 778 kr. En stigning på 14,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 677 kr. Vores prishistorik bygger på 35 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 677 kr (12. maj 2026) og 778 kr (09. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 778 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 980 / D8J10A Black Ink
778 kr
+ 39 kr fragt
Total: 817 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.980 Sort printerpatron Original
1.162 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.211 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 980 Blækpatron sort D8J10A Modsvarer: N/A
1.179 kr
Total: 1.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort 980, 10k Officejet X555/x585
1.181 kr
Total: 1.181 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 980 Blæk Sort, 10000 Sider
1.345 kr
+ fri fragt
Total: 1.345 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP