HP 980 Cyan

Bedste pris
Stabil pris
639kr
1.158 krSPAR 45%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 980 Cyan er en original blækpatron med en kapacitet på 86,5 ml, der kan printe op til 6.600 sider ved 5% dækning. Patronen bruger pigmentblæk, som sikrer holdbare og professionelle farveudskrifter. Den er kompatibel med HP Officejet Enterprise Color MFP X585 og Officejet Enterprise Color Flow MFP X585. Velegnet til kontorer med behov for pålidelige og omkostningseffektive farveudskrifter.

HP 980 Cyan koster lige nu 639 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 681 kr. Vores prishistorik bygger på 57 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 639 kr (28. maj 2026) og 681 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 639 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 980 / D8J07A Cyan Ink
639 kr
+ 39 kr fragt
Total: 678 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 980 Cyan 6600 sider Blæk D8J07A
682 kr
Total: 682 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.980 Cyan printerpatron Original
743 kr
+ 49 kr fragt
Total: 792 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Ink D8J07A 980 Cyan
771 kr
Total: 771 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 980, 6,6k Officejet X555/x585
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP Blæk D8J07A Cyan
1.048 kr
+ fri fragt
Total: 1.048 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 980 Blækpatron Cyan D8J07A Modsvarer: N/A
1.079 kr
Total: 1.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 980 Blæk Cyan, 6600 Sider
1.158 kr
+ fri fragt
Total: 1.158 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner