HP 971 Magenta Blækpatron

HP 971 Magenta blækpatron leverer strålende farver og langvarige print. Med en kapacitet på op til 2500 sider sikrer den færre udskiftninger. Kompatibel med HP OfficeJet Pro X-serien, den passer perfekt til både professionelle dokumenter og kreative projekter.

HP 971 Magenta Blækpatron koster lige nu 694 kr. En stigning på 11,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 620 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 620 kr (11. april 2026) og 736 kr (13. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 694 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 971 / CN623AE Magenta Ink Blækpatron Magenta
694 kr
+ 39 kr fragt
Total: 733 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 971 Blækpatron Magenta CN623AE Modsvarer: N/A
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta No.971 2.5k Officejet Pro X451/x551/x476 X576
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta No.971 2.5k Officejet Pro X451/x551/x476 X576
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Nr.971 Magenta Blækpatron Original
877 kr
+ 49 kr fragt
Total: 926 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk CN623AE 971 Magenta
1.148 kr
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner