HP 971 Gul Blækpatron

HP 971 Gul Blækpatron giver op til 2.500 sider med klare og holdbare udskrifter. Designet til OfficeJet Pro X-serien, sikrer denne patron pålidelig ydeevne og nem installation med en indbygget chip, der overvåger blækniveauet for optimal udskrivning.

HP 971 Gul Blækpatron koster lige nu 711 kr. En stigning på 15,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 616 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 616 kr (15. april 2026) og 711 kr (11. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 711 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 971 / CN624AE Yellow Ink Blækpatron Gul
711 kr
+ 39 kr fragt
Total: 750 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 971 Blækpatron Gul CN624AE Modsvarer: N/A
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul No.971 2.5k Officejet Pro X451/x551/x476 X576
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul No.971 2.5k Officejet Pro X451/x551/x476 X576
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No. 971 Gul Blækpatron Original
899 kr
+ 49 kr fragt
Total: 948 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP Blæk CN624AE Yellow
998 kr
+ fri fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk CN624AE 971 Gul
1.137 kr
Total: 1.137 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner