HP 971 Cyan Blækpatron

HP 971 Cyan blækpatron leverer skarpe, vandafvisende udskrifter med op til 2.500 sider pr. patron. Designet til nem installation og kompatibel med OfficeJet Pro X-serien, sikrer den pålidelig og effektiv udskrivning i travle kontorer.

HP 971 Cyan Blækpatron koster lige nu 698 kr. En stigning på 12,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 620 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 620 kr (07. april 2026) og 698 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 698 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 971 / CN622AE Cyan Ink Blækpatron Cyan
698 kr
+ 39 kr fragt
Total: 737 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 971 Blækpatron Cyan CN622AE Modsvarer: N/A
849 kr
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan No.971 2.5k Officejet Pro X451/x551/x476 X576
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan No.971 2.5k Officejet Pro X451/x551/x476 X576
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 971 Cyan Blækpatron Original
898 kr
+ 49 kr fragt
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner