HP 970XL Blækpatron

4.7 (488 anmeldelser)

HP 970XL blækpatronen leverer op til 9.200 sider af høj kvalitet. Den er designet til OfficeJet Pro X-serien, hvilket gør den ideel til både kontorbrug og hjemmet. Med sin høje kapacitet sparer du tid på hyppige skift og får pålidelige resultater hver gang.

HP 970XL Blækpatron koster lige nu 819 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 818 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 818 kr (29. maj 2026) og 835 kr (10. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 819 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 970XL / CN625AE High Capacity Black Ink Blækpatron Sort
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 970XL Sort 9200 sider Blæk CN625AE
903 kr
Total: 903 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 970XL Blækpatron Sort Original
943 kr
+ 49 kr fragt
Total: 992 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk CN625AE 970XL Sort
1.058 kr
Total: 1.058 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 970XL Sort 9200 sider Blæk CN625AE
1.069 kr
+ fri fragt
Total: 1.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron HP 970XL sort
1.342 kr
+ fri fragt
Total: 1.342 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 970XL Blækpatron sort CN625AE Modsvarer: N/A
1.349 kr
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort No.970xl 9,2k Officejet Pro X451/x551/x476 X576
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort No.970xl 9,2k Officejet Pro X451/x551/x476 X576
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 970xl Blæk Sort, 9200 Sider
1.676 kr
+ fri fragt
Total: 1.676 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Sort
maks. sideydelse (sort): 9.200 sider
type: Inkjet