HP 963XL

HP 963XL er en original sort blækpatron med høj kapacitet, designet til HP Officejet Pro 9010-serien og kompatible modeller. Patronen indeholder 47,86 ml blæk og kan udskrive op til 2.000 sider. Den sikrer pålidelige udskrifter i professionel kvalitet og giver præcis indikation af blækniveau. Velegnet til avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed.

HP 963XL koster lige nu 363 kr. En stigning på 3,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 352 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 352 kr (09. maj 2026) og 373 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 363 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 963XL / 3JA30AE High Capacity Black Ink
363 kr
+ 39 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 963XL Sort 2000 sider Blæk 3JA30AE
407 kr
Total: 407 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 963XL Sort Printerpatron Original
414 kr
+ 49 kr fragt
Total: 463 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 963XL High Yield Black Ink
514 kr
+ 59 kr fragt
Total: 573 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 963XL Blækpatron sort 3JA30AE Modsvarer: N/A
529 kr
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 963xl Blæk Sort, 2000 Sider
552 kr
+ 86 kr fragt
Total: 639 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort No.963xl 2k – Officejet Pro 9010
556 kr
Total: 556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 963XL High Yield Black Ink
719 kr
+ fri fragt
Total: 719 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner