HP 953XL Sort L0S70AE

4.6 (21 anmeldelser)

HP 953XL Sort L0S70AE er en original højkapacitets blækpatron med 42,5 ml pigmentbaseret sort blæk. Den er designet til at levere skarp og holdbar tekst til forretningsdokumenter og kan printe op til cirka 2.000 sider. Patronen passer til flere HP OfficeJet Pro-printere og sikrer pålidelig ydeevne samt nem installation.

HP 953XL Sort L0S70AE koster lige nu 447 kr. En stigning på 0,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 444 kr. Vores prishistorik bygger på 72 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 444 kr (09. maj 2026) og 448 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 447 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 953XL / L0S70AE High Capacity Black Ink
447 kr
+ 39 kr fragt
Total: 486 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 953XL Sort 2000 sider Blæk L0S70AE
489 kr
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 953XL Sort Original Printerpatron
520 kr
+ 49 kr fragt
Total: 569 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 953XL Blækpatron sort L0S70AE Modsvarer: N/A
529 kr
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 953XL Sort 2000 sider Blæk L0S70AE
579 kr
+ fri fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort 953xl - Officejet Pro 8710/8720/8730/8740
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 953xl Blæk Sort, 2000 Sider
676 kr
+ 86 kr fragt
Total: 763 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP 953XL HY Ink Cartridge Sort
699 kr
+ 59 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP