HP 950XL Sort Blækpatron

HP 950XL Sort Blækpatron tilbyder høj kapacitet med op til 2300 skarpe, sorte sider pr. patron. Den er ideel til professionelle dokumenter med laserkvalitet og er kompatibel med HP OfficeJet Pro-serien. Med pigmentbaseret blæk sikrer den holdbare og klare udskrifter.

HP 950XL Sort Blækpatron koster lige nu 437 kr. En stigning på 6,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 409 kr. Vores prishistorik bygger på 100 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 409 kr (16. april 2026) og 437 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 437 kr hos Dalgaard-IT.

Sammenlign priser

Bedste pris
Dalgaard-IT favicon
Dalgaard-IT
HP 950XL Sort 2300 sider
437 kr
+ 39 kr fragt
Total: 476 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 950XL / CN045AE Black Ink
460 kr
+ 39 kr fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP Blæk 950XL Sort
497 kr
Total: 497 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 950XL Sort 2300 sider Blæk CN045AE
522 kr
Total: 522 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 950XL Blækpatron sort CN045AE Modsvarer: N/A
529 kr
Total: 529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 950XL Sort Blækpatron CN045AE Original
545 kr
+ 49 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk CN045AE 950XL Sort
591 kr
Total: 591 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort No.950xl Pro 8100
619 kr
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 950XL Sort 2300 sider Blæk CN045AE
619 kr
+ fri fragt
Total: 619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort No.950xl Pro 8100
681 kr
Total: 681 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 950xl Blæk Sort, 2300 Sider
710 kr
+ 86 kr fragt
Total: 796 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Blækpatron HP 950 XL sort original
769 kr
+ 69 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
Blækpatron HP CN045AE sort
770 kr
+ 59 kr fragt
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner