HP 94A CF294A

HP 94A CF294A er en original sort tonerpatron til HP LaserJet Pro M118 og M148 serierne. Toneren er ideel til arbejdsgrupper, da den rækker til cirka 1.200 sider. JetIntelligence-teknologi sikrer ensartede udskrifter og effektiv udnyttelse, og toneren er let at udskifte. Toneren har et CO2e-aftryk på 2,7 kg, hvilket hjælper med at reducere udskrivningsrelaterede emissioner.

HP 94A CF294A koster lige nu 407 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 406 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 406 kr (09. maj 2026) og 413 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 407 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 94A / CF294A Black Toner
407 kr
+ 39 kr fragt
Total: 446 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 94A Sort 1200 sider Toner CF294A
453 kr
Total: 453 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 94A Sort toner CF294A Original
496 kr
+ 49 kr fragt
Total: 545 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CF294A 94A Sort
518 kr
Total: 518 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 94A Sort 1200 sider Toner CF294A
539 kr
+ fri fragt
Total: 539 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 94a 1.2k - Pro M118dw/mfp M148dw
556 kr
Total: 556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP toner 94A sort
576 kr
+ 59 kr fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 94A Tonerkassette sort CF294A Modsvarer: N/A
615 kr
Total: 615 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
HP Toner 94A Sort
619 kr
Total: 619 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 94A Toner Cf294a Sort, 1200 Sider
620 kr
+ 86 kr fragt
Total: 706 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Tonere og inkjetpatroner