HP 913A Sort Blækpatron L0R95AE

4.7 (148 anmeldelser)
HP 913A Sort Blækpatron L0R95AE
Bedste pris
Stabil pris
299kr
1.013 krSPAR 70%
hos INKPARTNER - dit sted for blæk og toner
På lagerLaveste

HP 913A sort blækpatron er designet til at levere skarp og klar udskriftskvalitet. Med en kapacitet på 64 ml kan den udskrive op til 3.500 sider, hvilket gør den ideel til både kontor- og hjemmebrug. Den pigmentbaserede sorte blæk sikrer holdbare udskrifter, der modstår falming over tid.

HP 913A Sort Blækpatron L0R95AE koster lige nu 299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (16. april 2026) og 299 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos INKPARTNER - dit sted for blæk og toner.

Sammenlign priser

Bedste pris
INKPARTNER - dit sted for blæk og toner favicon
INKPARTNER - dit sted for blæk og toner
HP 913A sort printerpatron 70ml alternativ L0R95AE
299 kr
+ 29 kr fragt
Total: 328 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Din printer favicon
Din printer
HP 973X sort blækpatron Kompatibel L0S07AE 240ml
319 kr
+ 29 kr fragt
Total: 348 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 913A / L0R95AE Black Ink
636 kr
+ 39 kr fragt
Total: 675 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 913A Sort 3500 sider Blæk L0R95AE
709 kr
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk L0R95AE 913A Sort
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.913A Sort Printerpatron L0R95AE Original
755 kr
+ 49 kr fragt
Total: 804 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Blækpatron HP 913A PageWide sort
789 kr
+ 69 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 913A Blækpatron sort L0R95AE Modsvarer: N/A
799 kr
Total: 799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 913A Sort 3500 sider Blæk L0R95AE
839 kr
+ fri fragt
Total: 839 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort 913a 3.5k Pagewide 377/452/477/552
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort 913a 3.5k Pagewide 377/452/477/552
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 913a Blæk Sort, 3500 Sider
1.013 kr
+ fri fragt
Total: 1.013 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Sort
maks. sideydelse (sort): 3.500 sider
type: Inkjet