HP 90 Sort Blækpatron C5058A Original

5.0 (1 anmeldelse)
HP 90 Sort Blækpatron C5058A Original
Bedste pris
Stabil pris
1.799kr
2.364 krSPAR 24%
hos InkClub DK
På lagerFri fragtLaveste

HP 90 Sort Blækpatron C5058A Original er en OEM-pigmentsort blækpatron, der leverer skarpe og holdbare monokrome udskrifter. Patronen har en kapacitet på 400 ml, hvilket reducerer behovet for udskiftning og mindsker nedetid. Den er kompatibel med HP DesignJet 4000/4500 og indeholder 30 % genanvendt materiale. Termisk blækteknologi sikrer ensartet udskriftsydelse.

HP 90 Sort Blækpatron C5058A Original koster lige nu 1.799 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.799 kr (09. maj 2026) og 1.799 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.799 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 90 Blækpatron sort C5058A Modsvarer: N/A
1.799 kr
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Sort No.90 Dj 4000 225 Ml
2.056 kr
Total: 2.056 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 90 Black Blækpatron Sort
2.061 kr
+ fri fragt
Total: 2.061 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 90 Sort Blækpatron C5058A Original
2.364 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.413 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP