HP 87X Sort Lasertoner CF287X Original

Bedste pris
Stabil pris
299kr
4.153 krSPAR 93%
hos Dalgaard-IT
På lagerLaveste

HP 87X Sort Lasertoner CF287X Original er en højtydende tonerpatron til HP LaserJet Enterprise og LaserJet Managed printere. Med en kapacitet på op til 18.000 sider og JetIntelligence-teknologi sikrer den skarpe, ensartede sorte udskrifter og effektivt tonerforbrug. Toneren passer blandt andet til modeller som M501, M506, M527 og E52545 og understøtter bæredygtighedsmål med et lavt CO2-aftryk pr. kassette.

HP 87X Sort Lasertoner CF287X Original koster lige nu 299 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 299 kr (09. maj 2026) og 299 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 299 kr hos Dalgaard-IT.

Sammenlign priser

Bedste pris
Dalgaard-IT favicon
Dalgaard-IT
Hp CF287X / 87X sort toner Kompatibel 18.000 sider
299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 338 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 87X / CF287X High Capacity Black Toner
2.777 kr
+ fri fragt
Total: 2.777 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 87X Sort 18000 sider Toner CF287X
2.942 kr
Total: 2.942 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 87X Sort Lasertoner CF287X Original
3.209 kr
+ 49 kr fragt
Total: 3.258 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Toner CF287X 87X Sort
3.303 kr
Total: 3.303 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Toner Sort 87x 18k - Cf287x
3.369 kr
Total: 3.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 87X Tonerkassette sort CF287X Modsvarer: N/A
3.529 kr
Total: 3.529 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
RedOffice Konpap favicon
RedOffice Konpap
HP toner 87X sort CF287X
3.748 kr
+ fri fragt
Total: 3.748 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Toner Black
4.119 kr
+ fri fragt
Total: 4.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 87X Toner Cf287x Sort, 18000 Sider
4.153 kr
+ fri fragt
Total: 4.153 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP