HP 828A CF364A

4.6 (16 anmeldelser)

HP 828A CF364A er et originalt gult tromlekit designet til HP Color LaserJet Managed Flow MFP M880 og LaserJet Enterprise Flow MFP M880. Tromleenheden er central for udskrivning, da billedet dannes på tromlen, før det overføres til papiret. Dette sikrer pålidelige og ensartede udskrifter i høj kvalitet.

HP 828A CF364A koster lige nu 2.247 kr. En stigning på 2,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.193 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.193 kr (12. maj 2026) og 2.397 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.247 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 828A / CF364A Yellow Drum Imaging Kit
2.247 kr
+ fri fragt
Total: 2.247 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 828A Gul 30000 sider Tromlekit CF364A
2.519 kr
+ fri fragt
Total: 2.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP CF364A Drum No.828A Original
2.623 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.672 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Tromle Gul 828a 30k M880z+/m855
2.869 kr
Total: 2.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP Tromle gul CF364A Modsvarer: N/A
3.065 kr
Total: 3.065 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 828a Tromle Cf364a gul, 30000 Sider
3.716 kr
+ fri fragt
Total: 3.716 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer tromlesæt