HP 828A / CF359A Cyan Drum Kit

HP 828A / CF359A Cyan Drum Kit er en original tromle til HP Color LaserJet Enterprise MFP M775, M830 og M880. Tromleenheden sikrer skarpe og klare udskrifter, og er en central del af printerens billeddannelse. Designet med fokus på kvalitet, pålidelighed og miljø. Passer perfekt til HP-printere og er fremstillet af genbrugsmateriale.

HP 828A / CF359A Cyan Drum Kit koster lige nu 2.176 kr. En stigning på 0,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.168 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.168 kr (19. juni 2026) og 2.281 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.176 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 828A / CF359A Cyan Drum Kit
2.176 kr
+ fri fragt
Total: 2.176 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 828A Cyan Drum Enhed Original
2.491 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.540 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Tromle Cyan 828a 30k - M880z+/m855
2.869 kr
Total: 2.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP Tromle cyan CF359A Modsvarer: N/A
3.225 kr
Total: 3.225 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 828a Tromle Cf359a Cyan, 30000 Sider
3.820 kr
+ fri fragt
Total: 3.820 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP