HP 772 Matte Sort Blækpatron Original

4.6 (19 anmeldelser)

HP 772 Matte Sort Blækpatron er en original pigmenteret blækpatron med 300 ml indhold, der leverer ensartede, lysbestandige sorte fototoner. Den er designet til HP DesignJet Z5200ps og understøtter avancerede udskrifter med høj detaljegrad og holdbarhed. Patronen reducerer nedetid ved travle udskriftsopgaver og sikrer farvenøjagtighed samt forudsigelige resultater.

HP 772 Matte Sort Blækpatron Original koster lige nu 1.673 kr. En stigning på 26,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.325 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.325 kr (09. maj 2026) og 1.673 kr (30. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.673 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 772 / CN635A Matte Black Blækpatron Mat sort
1.673 kr
+ fri fragt
Total: 1.673 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 772 Blækpatron Mattsort CN635A Modsvarer: N/A
1.779 kr
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort No.772 Designjet Z5200ps
1.931 kr
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 772 Matte Sort Blækpatron Original
1.995 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.044 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP