HP 772 Lys Magenta Blækpatron Original

HP 772 Lys Magenta blækpatron er en original, pigmentbaseret patron på 300 ml, der leverer nøjagtige og holdbare farveudskrifter. Den store kapacitet reducerer afbrydelser ved storformatudskrivning. Patronen er kompatibel med HP DesignJet Z5200ps og sikrer ensartede, forudsigelige resultater ved professionelle printopgaver.

HP 772 Lys Magenta Blækpatron Original koster lige nu 1.559 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.325 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.325 kr (09. maj 2026) og 1.643 kr (24. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.559 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 772 / CN631A Light Magenta Ink Blækpatron Lys magenta
1.559 kr
+ fri fragt
Total: 1.559 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 772 Blækpatron Ljus magenta CN631A Modsvarer: N/A
1.715 kr
Total: 1.715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Ljus Magenta No.772 Designjet Z5200ps
1.931 kr
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 772 Lys Magenta Blækpatron Original
1.994 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.043 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP