HP 772 Lys Grå Blækpatron Original

HP 772 Lys Grå Blækpatron Original er en pigmentbaseret blækpatron med 300 ml kapacitet, designet til HP DesignJet Z5200 Photo. Den sikrer ensartede, præcise lysegrå toner og forbedret holdbarhed, der modstår falming. Patronen er individuelt emballeret og klar til brug, hvilket gør den velegnet til regelmæssig produktionsbrug og avancerede udskrifter med høj kvalitet.

HP 772 Lys Grå Blækpatron Original koster lige nu 1.643 kr. En stigning på 24,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.325 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.325 kr (09. maj 2026) og 1.643 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.643 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 772 / CN634A Light Gray Blækpatron Lysegrå
1.643 kr
+ fri fragt
Total: 1.643 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 772 Blækpatron Ljusgrå CN634A Modsvarer: N/A
1.779 kr
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Ljus Grå No.772 Designjet Z5200ps
1.931 kr
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 772 Lys Grå Blækpatron Original
1.994 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.043 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP