HP 772 Lys Cyan Blækpatron Original

HP 772 Lys Cyan blækpatron er en original pigmentbaseret patron med 300 ml kapacitet, designet til storformatudskrivning. Den sikrer nøjagtige lys-cyan-toner og forbedret lysægthed, hvilket gør den velegnet til avancerede udskrifter med høj billeddetalje. Kompatibel med DesignJet Z5200 og Z5400-serien, og nem at integrere i arbejdsgangen.

HP 772 Lys Cyan Blækpatron Original koster lige nu 1.715 kr. En stigning på 29,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.325 kr. Vores prishistorik bygger på 73 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.325 kr (09. maj 2026) og 1.715 kr (21. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.715 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 772 Blækpatron Ljus cyan CN632A Modsvarer: N/A
1.715 kr
Total: 1.715 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 772 / CN632A Light Cyan Ink Blækpatron Lys cyan
1.788 kr
+ fri fragt
Total: 1.788 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Ljus Cyan No.772 Designjet Z5200ps
1.931 kr
Total: 1.931 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 772 Lys Cyan Blækpatron Original
2.048 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.097 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP