HP 771C Magenta Blækpatron B6Y09A Original

4.8 (4 anmeldelser)

HP 771C Magenta Blækpatron B6Y09A Original er en original blækpatron med pigmentbaseret magenta blæk, der sikrer nøjagtige og holdbare udskrifter. Patronen har en stor kapacitet på 775 ml og er designet specifikt til HP DesignJet Z6200-serien, hvilket hjælper med at reducere opsætningsproblemer og sikre en effektiv produktion. Velegnet til avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed.

HP 771C Magenta Blækpatron B6Y09A Original koster lige nu 2.269 kr. En stigning på 1,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.226 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.226 kr (09. maj 2026) og 2.269 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.269 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 771C / B6Y09A Magenta Ink
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 771C Magenta Blækpatron B6Y09A Original
2.475 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.524 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta No.771c - Dj Z6200
2.494 kr
Total: 2.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 771C Blækpatron Magenta B6Y09A Modsvarer: N/A
2.809 kr
Total: 2.809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP