HP 771C Lys Cyan Blækpatron B6Y12A Original

HP 771C Lys Cyan Blækpatron B6Y12A er en original pigmentbaseret blækpatron med 775 ml indhold, der sikrer konsekvent farvegengivelse og holdbare, falmebestandige udskrifter. Den store kapacitet mindsker behovet for genopfyldning og er ideel til travle udskriftsmiljøer. Kompatibel med HP DesignJet Z6200, Z6610 og Z6810, hvilket sikrer pålidelige og skarpe resultater til avancerede udskriftsopgaver.

HP 771C Lys Cyan Blækpatron B6Y12A Original koster lige nu 2.389 kr. En stigning på 5,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.270 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.270 kr (09. maj 2026) og 2.395 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.389 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 771C / B6Y12A Light Cyan ink
2.389 kr
+ fri fragt
Total: 2.389 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 771C Lys Cyan Blækpatron B6Y12A Original
2.475 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.524 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Ljus Cyan No.771c Dj Z6200
2.556 kr
Total: 2.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 771C Blækpatron Ljus cyan B6Y12A Modsvarer: N/A
2.809 kr
Total: 2.809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP