HP 771C Gul Blækpatron B6Y10A Original

HP 771C Gul Blækpatron B6Y10A er en original pigmentbaseret blækpatron med 775 ml gul blæk. Den sikrer konsekvent farvegengivelse og høj holdbarhed, hvilket gør den velegnet til store udskriftsopgaver. Patronen passer til HP DesignJet Z6200, Z6610 og Z6810 printere og reducerer nedetid ved udskrivning i store mængder.

HP 771C Gul Blækpatron B6Y10A Original koster lige nu 2.233 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.232 kr. Vores prishistorik bygger på 69 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.232 kr (30. maj 2026) og 2.233 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.233 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 771C / B6Y10A Yellow Ink
2.233 kr
+ fri fragt
Total: 2.233 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 771C Gul Blækpatron B6Y10A Original
2.527 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.576 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul No.771c Dj Z6200
2.556 kr
Total: 2.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 771C Blækpatron Gul B6Y10A Modsvarer: N/A
2.809 kr
Total: 2.809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP