HP 771C Foto Sort Blækpatron B6Y13A Original

4.8 (4 anmeldelser)

HP 771C Foto Sort Blækpatron B6Y13A er et originalt pigmentbaseret blæk, udviklet til HP DesignJet Z6200, Z6610 og Z6810. Med en stor kapacitet på 775 ml reduceres behovet for hyppige patronudskiftninger, hvilket understøtter travle arbejdsgange. Pigmentblækket sikrer holdbare sorte toner og konsekvent fotokvalitet, ideelt til fotoudskrifter af høj kvalitet. Patronen giver også korrekte indikationer på blækniveauet i din printer.

HP 771C Foto Sort Blækpatron B6Y13A Original koster lige nu 2.527 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.333 kr. Vores prishistorik bygger på 77 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.333 kr (09. maj 2026) og 2.527 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.527 kr hos Tonerland.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 771C Foto Sort Blækpatron B6Y13A Original
2.527 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.576 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Foto Sort No.771c Dj Z6200
2.556 kr
Total: 2.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 771C / B6Y13A Photo Black Ink
2.804 kr
+ fri fragt
Total: 2.804 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 771C Blækpatron sort foto B6Y13A Modsvarer: N/A
2.809 kr
Total: 2.809 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP