HP 761 Sort Blækpatron Original

HP 761 Sort Blækpatron Original indeholder pigmentbaseret mat sort blæk, der leverer skarpe og holdbare monokrome udskrifter. Patronen rummer 400 ml, hvilket reducerer behovet for udskiftning og holder større printjob kørende. Den er kompatibel med HP DesignJet T7100- og T7200-serien og sikrer pålidelig indføring samt ensartet udskriftskvalitet. Originalt HP-design understøtter bæredygtighedssporing med et målt CO2-aftryk på 2,7 kg CO2e.

HP 761 Sort Blækpatron Original koster lige nu 1.795 kr. En stigning på 8,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.652 kr. Vores prishistorik bygger på 70 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.652 kr (09. maj 2026) og 1.895 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.795 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 761 Black Blækpatron Mat sort
1.795 kr
+ fri fragt
Total: 1.795 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 761 Blækpatron Mattsort CM991A Modsvarer: N/A
1.895 kr
Total: 1.895 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Matt Sort No.761 - T7100
1.994 kr
Total: 1.994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 761 Sort Blækpatron Original
2.147 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.196 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 761 Blæk mat Sort 400 ml.
2.389 kr
+ fri fragt
Total: 2.389 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP