HP 761 Gul Blækpatron Original

HP 761 Gul Blækpatron Original indeholder 400 ml farvestofblæk, der sikrer ensartede og præcise gule udskrifter. Patronen er kompatibel med HP DesignJet T7100 og T7200 og er nem at udskifte, hvilket minimerer afbrydelser under større printopgaver. Originalpatronen giver pålidelige resultater og beskytter printhoveder og oppetid.

HP 761 Gul Blækpatron Original koster lige nu 2.109 kr. En stigning på 17,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.803 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.803 kr (09. maj 2026) og 2.109 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.109 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 761 Blækpatron Gul CM992A Modsvarer: N/A
2.109 kr
Total: 2.109 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Gul No.761 - T7100
2.244 kr
Total: 2.244 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 761 Gul Blækpatron Original
2.333 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.382 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Hertels Boresko favicon
Hertels Boresko
HP 761 Blæk gul 400 ml.
2.662 kr
+ fri fragt
Total: 2.662 kr
På lager
Leveringstid: 1-7 dage arbejdsdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP