HP 747 Kromatisk Grøn Blækpatron

HP 747 Kromatisk Grøn Blækpatron er designet til HP DesignJet Z9+ serierne og tilbyder enestående printkvalitet med dybe, rige farver. Den 300 ml store patron leverer konsekvent professionelle resultater, idet den modstår udtværing og bevarer lysfastheden. Perfekt til både grafiske designere og professionelle fotografer.

HP 747 Kromatisk Grøn Blækpatron koster lige nu 1.095 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.048 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.048 kr (16. juli 2026) og 1.139 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.095 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 747 / P2V84A Chromatic Green Ink
1.095 kr
+ fri fragt
Total: 1.095 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Green Ink Cartridge
1.097 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.146 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 747 Kromatisk grøn Blæk P2V84A
1.127 kr
Total: 1.127 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 747 Kromatisk grøn Blæk P2V84A
1.249 kr
+ fri fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 747 Blækpatron Grøn P2V84A Modsvarer: N/A
1.505 kr
Total: 1.505 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Chroma Grøn 747 300ml Dj Z9+
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Chroma Grøn 747 300ml Dj Z9+
1.619 kr
Total: 1.619 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 4.4%

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner