HP 746 Magenta Blækpatron

4.8 (11 anmeldelser)

HP 746 Magenta blækpatronen er designet til DesignJet Z-serien for at sikre skarpe og levende farver i dine udskrifter. Med en kapacitet på 300 ml passer den perfekt til store printopgaver. Ideel til både professionelle og kreative projekter.

HP 746 Magenta Blækpatron koster lige nu 1.236 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.222 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.222 kr (17. april 2026) og 1.307 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.236 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 746 / P2V78A Magenta Ink
1.236 kr
+ fri fragt
Total: 1.236 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 746 Magenta Blæk P2V78A
1.345 kr
Total: 1.345 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk P2V78A 746 Magenta
1.452 kr
Total: 1.452 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 746 300ml Designjet Z6/z9+
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Magenta 746 300ml Designjet Z6/z9+
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 746 Magenta Printerpatron Original
1.587 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.636 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 746 Magenta Blæk P2V78A
1.589 kr
+ fri fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Magenta
type: Inkjet