HP 746 DesignJet Printhoved

HP 746 DesignJet Printhoved P2V25A sikrer skarpe og præcise udskrifter hver gang. Specielt designet til DesignJet Z6 og Z9+ modeller, leverer det enestående printkvalitet og holdbarhed. Ideelt til professionelle, der kræver den højeste standard i deres dokumenter og grafiske design.

HP 746 DesignJet Printhoved koster lige nu 854 kr. En stigning på 0,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 853 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 853 kr (03. maj 2026) og 898 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 854 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 746 / P2V25A Printhead
854 kr
+ 39 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP Printhead (No.746)
1.051 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.100 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Printhead 746 Designjet Z6/z9+
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Printhead 746 Designjet Z6/z9+
1.119 kr
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP Printhoved Blækprinter P2V25A
1.189 kr
+ fri fragt
Total: 1.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Printhoved P2V25A 746 Universal
1.371 kr
Total: 1.371 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP Blækpatron, lys magenta/lys cyan P2V98A Modsvarer: N/A
1.785 kr
Total: 1.785 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printhoveder