HP 746 Cyan Blækpatron

4.6 (8 anmeldelser)

HP 746 Cyan Blækpatron er en original blækpatron designet til DesignJet Z6 og Z9+ printerserierne. Med en kapacitet på 300 ml sikrer denne patron skarpe og professionelle udskrifter, der opfylder høje kvalitetsstandarder. Perfekt til både grafiske designprojekter og præcise tekniske tegninger.

HP 746 Cyan Blækpatron koster lige nu 1.261 kr. En stigning på 2,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.233 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.233 kr (17. april 2026) og 1.261 kr (12. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.261 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 746 / P2V80A Cyan Ink
1.261 kr
+ fri fragt
Total: 1.261 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 746 Cyan Blæk P2V80A
1.305 kr
Total: 1.305 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 746 Cyan Printerpatron Original
1.483 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.532 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 746 Cyan Blæk P2V80A
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
HP Blæk P2V80A 746 Cyan
1.533 kr
Total: 1.533 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 746 300ml Designjet Z6/z9+
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Blæk Cyan 746 300ml Designjet Z6/z9+
1.556 kr
Total: 1.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner
farve: Cyan
type: Inkjet