HP 738 Magenta Blækpatron

Bedste pris
Stabil pris
1.578kr
1.935 krSPAR 18%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

HP 738 Magenta blækpatronen er designet specielt til DesignJet T950, og leverer klare, intense farver i dine print. Med en kapacitet på 300 ml sikrer den langvarig ydeevne og professionelle resultater. Ideel til designere og arkitekter, der kræver præcision og kvalitet.

HP 738 Magenta Blækpatron koster lige nu 1.578 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.578 kr (17. april 2026) og 1.578 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.578 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 738 Magenta Blæk
1.578 kr
Total: 1.578 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 738 / 676M7A Magenta Ink
1.637 kr
+ fri fragt
Total: 1.637 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP 738 Magenta Printerpatron XL Original
1.703 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.752 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 738 Magenta Blæk
1.859 kr
+ fri fragt
Total: 1.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Magenta-blæk 738, 300 Ml Designjet T850/t950
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Magenta-blæk 738, 300 Ml Designjet T850/t950
1.869 kr
Total: 1.869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 738 Blækpatron magenta 676M7A Modsvarer: N/A
1.935 kr
Total: 1.935 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner