HP 738 Magenta Blækpatron

HP 738 Magenta blækpatron er perfekt til professionelle udskrifter med skarpe farver og holdbarhed. Med en kapacitet på 130 ml passer den ideelt til DesignJet T950, og sikrer præcision og kvalitet hver gang.

HP 738 Magenta Blækpatron koster lige nu 798 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 796 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 796 kr (17. april 2026) og 799 kr (03. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 738 / 498N6A Magenta Ink
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.738 Magenta Printerpatron Original
844 kr
+ 49 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 738 Magenta Blæk
852 kr
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 738 Magenta Blæk
959 kr
+ fri fragt
Total: 959 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 738 Blækpatron magenta 498N6A Modsvarer: N/A
979 kr
Total: 979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Magenta Blæk 738, 130 Ml Designjet T850/t950
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Magenta Blæk 738, 130 Ml Designjet T850/t950
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner