HP 738 Gul Blækpatron

Bedste pris
Stabil pris
798kr
1.599 krSPAR 50%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

HP 738 gul blækpatron er designet til præcision og kvalitet, specielt fremstillet til DesignJet T950 printere. Med en kapacitet på 130 ml sikrer denne originale blækpatron skarpe og klare udskrifter, der opfylder dine professionelle behov.

HP 738 Gul Blækpatron koster lige nu 798 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 799 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 798 kr (17. april 2026) og 799 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 798 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
HP 738 / 498N7A Yellow Ink
798 kr
+ 39 kr fragt
Total: 837 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Tonerland.dk favicon
Tonerland.dk
HP No.738 Gul Printerpatron Original
844 kr
+ 49 kr fragt
Total: 893 kr
På lager
Leveringstid: 2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
HP 738 Gul Blæk
852 kr
Total: 852 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
HP HP 738 Blækpatron gul 498N7A Modsvarer: N/A
869 kr
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Gult Blæk 738, 130 Ml Designjet T850/t950
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Hp Gult Blæk 738, 130 Ml Designjet T850/t950
994 kr
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
HP 738 130-ml Yellow DesignJet
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Hewlett Packard
Kategori: Tonere og inkjetpatroner